.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePo stopách našich predkov v Čankove

Štart nového školského roka bol úspešný. Naše pracovisko pripravilo v priebehu mesiaca september slávnostné eventy. Prvý sa konal 11.9.2021 v Čankove pre 150 osôb z príležitosti stretnutia rodákov obce Čankov pod názvom Po stopách našich predkov.

Čítať ďalej...

Nové techniky v melírovaní vlasov

V dňoch 25. a 26.10 sa v našom kaderníckom salóne  konalo školenie s názvom „Nové techniky v melírovaní vlasov“. Zúčastnili sa ho žiačky prvého a druhého ročníka v odbore kaderník. Cieľom školenia bolo oboznámiť žiačky a zároveň im aj prakticky ukázať nové techniky ako je Balayage tupírovacou technikou, Balayage takzvanou „Air touch“ technikou, a tiež „Freestyle“ Balayage.

Čítať ďalej...

Hodina deťom 2021

Hodina deťom je celoročná verejná zbierka, ktorá už 23 rokov nepretržite podporuje projekty zamerané na pomoc deťom a mladým ľuďom v ohrození a v rôznych krízových situáciách. Vo svojom 22. ročníku podporila organizácie pomáhajúce jednorodičovským rodinám, rovnako  aj individuálnych príjemcov.

Čítať ďalej...

GAUDEAMUS - akadémia Bratislava

Veľtrh GAUDEAMUS - AKADÉMIA BRATISLAVA sa v roku 2021 mení na  GAUDEAMUS prednáškové a konzultačné dni. Cieľom akcie je poskytnúť maximum informácií  o ponuke pomaturitného štúdia na Slovensku aj v zahraničí. Akcia je určená študentom stredných škôl, ktorí hľadajú ďalšie štúdium po maturite.

Čítať ďalej...

Poznaj svoju vlasť

Slovensko ponúka stovky nečakaných zaujímavostí a tajomstiev takmer v každej obci, či mestečku, na kopcoch aj v dolinách. Je to krajina kontrastov, ktorá sa nám mení pred očami. Máme hrady, zámky, jaskyne, štíty, bohaté tradície, o ktorých mnohí ani nevedia.

Čítať ďalej...

Prezentácia - Ariston

Dňa 5.10.2021 sa žiaci II.D, učebného odboru inštalatér, zúčastnili prezentácie firmy ARISTON, ktorá je svetovým lídrom v oblasti ohrevu vody a vykurovania. Ponúka ľuďom na celom svete výrobky s talianskym dizajnom, ktoré sú efektívnym a vysoko kvalitným riešením pre ich pohodlie.

Čítať ďalej...

Exkurzia v predajni ochranných pomôcok a odevov

Žiaci učebného odboru inštalatér 2 .ročník v rámci úvodných školení BOZP navštívili spoločnosť a predajňu  4 safety s. r. o, kde sa oboznámili so širokým sortimentom ochranných pracovných pomôcok a odevov. Cieľom používania ochranných pomôcok a odevov je chrániť zdravie pri práci.

Čítať ďalej...

Exkurzia v odbore inštalatér

Dňa 20. 9. 2021 sa žiaci učebného odboru 3678 H Inštalatér zúčastnili na exkurzii v odbornej inštalatérskej predajni KVIP - KÚRENIE, VODA, INŠTALÁCIA, PLYN. Táto veľkoobchodná predajňa zabezpečuje široký sortiment inštalačného materiálu pre kúrenie, vodu, plyn a sanitárnu techniku . Levická predajňa KVIP patrí do celoslovenskej siete predajní. Žiaci sa oboznámili so širokým inštalatérskym sortimentom, s ktorým sa nemali možnosť doteraz stretnúť.

Čítať ďalej...

Návšteva Tekovskej knižnice v Leviciach

„Knihy sú najtichším a najstálejším priateľom. Sú najprístupnejším a najmúdrejším poradcom a najtrpezlivejším učiteľom.”

Charles William Eliot

Čítať ďalej...

Odborná prezentácia v odbore stolár

Dňa 21. 9. 2021 nás navštívil na odbornom výcviku obchodný zástupca firmy  Felder zo Zlatých Moraviec. Predstavil nám drevoobrábacie stroje pre prácu stolára. Na prezentácii firmy sa zúčastnili žiaci 1. a 2. ročníka odboru stolár a pedagógovia Ing. Roman Žáček a MOV Bc. Ľudovít Gálik. 

Čítať ďalej...

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o