.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceSlávnostný výstup žiakov III. ročníka študijného odboru hotelová akadémia

V Reštaurácii SOŠ služieb sa dňa 29. 4. 2022 o 17.00 hod. uskutočnil slávnostný výstup žiakov tretieho ročníka študijného odboru hotelová akadémia pri príležitosti ukončenia trojročného praktického vzdelávania na odbornom výcviku. Pod vedením MOV Mgr. Jozefa  Koreca a Bc. Dany Mizerákovej predviedli žiaci svoje gastronomické schopnosti a zručnosti kombinovaným spôsobom obsluhy,  formou slávnostnej večere.

Slávnostnému ukončeniu OVY predchádzala dlhodobá príprava akcie v obidvoch strediskách.  Žiaci rozdelení do dvoch skupín vzájomne spolupracovali a zladili menu so stolovaním. Vo výrobnom stredisku pripravili štvorchodové menu,  v odbytovom stredisku  obsluhovali svojich rodičov a pedagógov. S danou príležitosťou korešpondovala aj slávnostná výzdoba reštaurácie a prestreté stoly. Žiaci svoj výstup zvládli úspešne, úsmev v tvárach  rodičov  a hostí odzrkadľoval, že sa cítili počas slávnostného večera príjemne.

Bc. Dana Mizeráková   MOV

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o