.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePraktické skúsenosti odboru barbier - I.D

Hoci sú len prváci, snažia sa neustále zlepšovať. Práca :Jakub Melicher 1.D .

videoukážka

Produktívne práce žiakov uč. odboru murár

V mesiacoch január a február 2024 sa žiaci I.A a III.A učebného odboru murár podieľali na obnove priestorov našej školy.  Zrekonštruovali učebne, v ktorých opravili poškodené omietky a učebne následne vymaľovali. V súčastnosti prebieha rekonštrukcia podlahy na chodbe školy, kde žiaci odstránili vrstvu starej liatej podlahy, opravili poškodený podkladový betón a položili novú keramickú dlažbu s použitím moderných materiálov a pracovných pomôcok.

Čítať ďalej...

Ukážka prác našich žiakov v odbore barbier

Prax žiakov prvého ročníka v odbore barbier

Ukážkové práce žiakov I.D 

 

 

Prax žiakov prvého ročníka v odbore barbier

V odbore Barbier máme v prvom ročníku  šesť žiakov. V salóne pracujú pod vedením p. majsterky. Salón je vybavený  všetkým, čo potrebujú k svojmu vzdelávaniu. Žiaci pracujú na živých modeloch, ale aj na česacích hlavách. Učia sa rôzne veci ako fungovanie a vybavenie  prevádzky, umývanie vlasov, masáž hlavy, fúkanie,  holenie a strihanie vlasov.

Čítať ďalej...

Oprava dverí do suterénu pre kuchárov a čašníkov

Žiaci III.D odboru stolár opravili staré nefunkčné rozbité dvere do suterénu. Ako každá práca si vyžadovala určitý technologický postup aby zo starých dverí boli krásne funkčné dvere.

Čítať ďalej...

Valentín 2.KGO - kozmetik

Deň zaľúbených poňali 2.KGO kozmetičky v krásnom valentínskom líčení. Veď posúďte sami!

Čítať ďalej...

Metodický deň - Valentin

Deň svätého Valentína je ideálny čas na vyjadrenie lásky k niekomu výnimočnému v našom živote a neexistuje lepší spôsob, ako sa podeliť o to, ako sa cítite.

Čítať ďalej...

Súhrnná práca III.B triedy odbor kaderník

Ani sme sa nenazdali a tri roky štúdia na našej škole budú za nami .Onedlho budeme mat záverečné skúšky ,čo nás prinútilo zamyslieť sa nad tým , ako rýchlo ubieha čas. Dnes 2.2.2024 na OVY kadernícky salón záhradná 4, sme absolvovali poslednú súhrnnú prácu v tretom ročníku na tému :vytvorenie účesu na malú alebo veľkú spoločenskú udalosť na modelke .Vytvorili sme účesy ktoré boli na malú spoločenskú udalosť doplnené boli líčením a oblečením.

Čítať ďalej...

Výroba dosák na lavice a informačnú tabuľu - Kalvária

Začiatkom roka 2023 žiaci našej školy vyrobili nové lavice a informačnú tabuľu na Kalváriu. Zákazku bolo treba stihnúť do 14.9., preto práca bola časovo dosť náročná. Lavice aj tabuľa boli vyrobené z červeného smreka, ktorý viac vydrží vo vonkajšom prostredí. Vzhľadom na použitie musíme vedieť, ktorý druh dreva sa hodí do rôznych prostredí. Smrek a borovica nie sú vhodné dreviny,  preto sme zvolili červený smrek, ktorý odolá aj zlým poveternostným podmienkam. 

Čítať ďalej...

Montáž plota

Začiatkom mesiaca október naši žiaci osadzali plotové dosky na kovovú konštrukciu súkromnej osobe. Práca vyžadovala presnosť rozdelenia dosák a dodržanie roviny. Práca trvala 4 dni, nakoľko tých dosák bolo veľa. Každá pracovná činnosť je špecifická a ku každej práce treba pristupovať zodpovedne aby zákazník bol spokojný.

Čítať ďalej...

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o