.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceImatrikulácia 2011

Tradičným podujatím v našej škole je imatrikulácia žiakov prvých ročníkov. Tá tohtoročná sa uskutočnila 5.10.2011. Zmaľovaní prváci v sprievode svojich starších spolužiakov prešli cez mesto do Junioru. Bol na nich pekný pohľad ☺

Žiaci prvých ročníkov absolvovali imatrikulačné skúšky a stali sa tak právoplatnými prvákmi našej školy. Keďže na pravú podstatu imatrikulácie sa už trošku zabúda, pripomenuli sme si ju v úvodnom slove. Všetci prváci predstavili svoj odbor, zodpovedali na pár zvedavých otázok moderátoriek a nakoniec kolektívne zložili imatrikulačný sľub. Program imatrikulácie spestrovali tanečnými a speváckymi vystúpeniami žiaci vyšších ročníkov. Do programu sa zapojila aj jedna žiačka prvého ročníka , za čo si zaslúžila veľký potlesk a uznanie zo strany publika.
Žiaci strávili príjemné popoludnie v spoločnosti svojich spolužiakov a pedagógov.

Mgr. Denisa Tóthová

Celý článok tu.

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o