.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceŠtudentský ples L´amour Baroque

   Dňa 10.02.2012 sa uskutočnil ples SOŠ - L´amour Baroque v ŠJ Fontána, ktorý pripravili žiaci IV.H triedy. Dekorácie na stoloch a výzdoba sály sa niesla v duchu baroka, ktorý sa vyznačuje pompéznosťou, majestátnosťou a veľkoleposťou.

Po príchode všetkých hostí sa zábava mohla začať.
Súčasťou plesu bol zaujímavý program, v ktorom účinkovali šikovní žiaci našej školy - Richard Bielik so svojou barmanskou šou, Alexander Eštók s hrou na ústnej harmonike a pozvaní účinkujúci - skupina Damial, tanečná skupina Royal Hip Hop Unit a Tropicana. O zábavu plesajúcich sa výborne postaral DJ Dodo. Zaujímavá bola aj tombola plná hodnotných cien.
S blížiacou sa polnocou moderátorky vyhlásili grófa plesu, ktorým sa stal Dominik Ivančík a grófku plesu – Michaelu Škripekovú (III.H). za ktorých hlasovali prítomní hostia. Vyhlásili sme aj „parketového leva“ - najlepšieho tanečníka na plese. Dobrá nálada pri štedro prestretých stoloch a na tanečnom parkete trvala až do skorých ranných hodín. Veríme, že tento ples bol spestrením študentského života a spríjemnením studených zimných dní.

Natália Korcová, IV. H

Celý článok tu.

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o