.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceBezsvedomie

Dňa 29.11.2012 sa študenti našej školy zúčastnili multimediálneho antidiskriminačno-motivačného koncertu BEZSVEDOMIE, ktorý pre nás a ostatných študentov levických škôl pripravila agentúra LETart.

Tento koncert bol zameraný na pálčivé témy intolerancie, šikanovania a  narastajúceho chladu v medziľudských vzťahoch. Úcta človeka k človeku sa stáva pojmom, ktorý v dnešnej mladej generácií evokuje iba prežitok a niečo nemoderné. Poukazuje na nenahraditeľnú úlohu rodiny pri výchove človeka s neotrasiteľným zmyslom pre česť a spravodlivosť, pre ktorého je etické správanie zakódované v krvi ako nezničiteľný, žiaľ pre niektoré deti a tínedžerov, tajný kód. Tiež sa zaoberal problematikou reality show, ktoré znevažujú názor mladých na otázky ich ďalšieho smerovania, agresivitou tínedžerov k okoliu aj k vyučujúcim, problematikou virtuálneho sveta, kde sa môžu ľahko skryť vo svojej anonymite.
Predstavenie bolo obohatené o zadnú projekciu, plnú motivačných obrazov, umocňujúcich silu témy koncertu. Pútavé motivačné slovo Romana Nadányiho, dokázalo navodiť zážitok, ktorý študentov zaujal a možno niektorých aj donútil k zamysleniu.
V programe účinkovalo kvarteto vynikajúcich hudobníkov v zložení: Robo Šimko, Roman Nadányi, Braňo Ondrík a Jozef Bittera, známi z pôsobenia v skupinách Matka Guráž, MassRiot a z účinkovania v súťažiach Slovensko hľadá superstar 3, Eurovision Song Contest a Hit storočia.

Mgr. Blanka Chubanovová

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o