.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceVianočná akadémia 2012

Blížia sa tie krásne chvíle sviatočné,
v láske, šťastí, harmónii prežite ich spoločne.
Nie sú dôležité dary,
ale v novom roku nech sa vám darí,
zdravie nech slúži k spokojnosti
a dom, aby ste mali plný hostí.
Nech radosť a šťastie vládne u vás doma,
nech zďaleka obchádza vás nešťastie a smola.

VIANOČNÁ AKADÉMIA 2012

Za zvukov piesne Paľa Haberu List Ježiškovi otvorila akadémiu k Vianociam žiačka  2.L triedy Kristína Rafaelová, ktorá nás krátkym vianočným programom sprevádzala spolu s Michaelou Zambojovou, žiačkou 1.KL triedy.
Aj tento školský rok si študenti našej školy pripravili krátky vianočný program ako darček pre všetkých spolužiakov, učiteľov a majstrov. Vianočná akadémia sa konala 21. decembra 2012  a spolu s účinkujúcimi ju pripravili členky metodickej komisie  slovenského jazyka a literatúry a spoločenskovedných predmetov – Mgr. Anetta Foltánová a Mgr. Jana Hríbiková. O technické zabezpečenie a ozvučenie sa postarali technik Peter Csákányi a Dominik Mráz, žiak 1.O triedy.
V kultúrnom programe vystúpil žiak 2.A triedy Frederik Pajank, ktorý si pripravil so svojím kamarátom krátky hudobný vstup, zahral na bubnoch. Viktória Peťková (2.E) zaspievala pieseň od Rihanny a Melisa Mikulecová (1.H) nás potešila španielskou piesňou Alergico. So scénkou Veríte v Santu? sa predstavili žiaci 2.H triedy, ktorí nás pobavili vtipnými dialógmi. Veronika Mikulová zaspievala koledu Búvaj, dieťa krásne a pieseň Ave Maria opäť zaspievali Viktória Peťková a Melisa Mikulecová. Účinkujúci sa so všetkými rozlúčili piesňou Vianočný zázrak.
Pani riaditeľka na záver všetkých pozdravila príhovorom a zaželala krásne Vianoce a úspešný nový rok. Veríme, že ten nový bude opäť o čosi lepší, úspešnejší. V starom roku sme  nechali za sebou všetky predchádzajúce úspechy, ale aj neúspechy. Veríme, že v novom roku sa nám splnia všetky novoročné priania, predsavzatia a sny, po ktorých túžime.
Krásny a úspešný nový rok 2013.

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o