.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceTak sa na mňa prilepila

Dňa 30. januára 2013 žiaci našej školy opäť zavítali do divadla. Tentokrát navštívili Slovenské národné divadlo v Bratislave, kde si pozreli komédiu Tak sa na mňa prilepila.

Hra má v podstate jednoduchú zápletku. Je to bláznivá komédia o tom, čo sa môže stať, ak sa muž rozhodne opustiť ženu a nie je schopný jej to povedať.

Príbeh sa odohráva na pozadí vzájomne prepletených vzťahov všetkých postáv. Mladý šarmantný Fernand sa po dvoch týždňoch skrývania vráti k svojej milenke – barovej speváčke Liseth, aby jej oznámil, že sa chce oženiť s inou  ženou. Nevie jej to však povedať, snaží sa pred ňou utajiť blížiaci sa sobáš. Keď však jeho budúca svokra pozve speváčku Liseth na predsvadobnú slávnosť, aby mladým zaspievala, Fernand tuší, že je zle. O Lisethinu priazeň sa snaží majetnícky generál a čudácky skladateľ piesní. V príbehu tak vznikajú rôzne nedorozumenia, zaujímavé situácie a vtipné scénky.
V hlavných úlohách sa predstavili Tomáš Maštalír a Diana Mórová. Vedľajšie, ale nemenej podstatné úlohy, si zahrali Soňa Valentová, Gabriela Dzuríková, Jozef Vajda, Ján Koleník a ďalší známi herci. Bravúrne herecké výkony dodali celému predstaveniu správnu iskru a nenapodobiteľnú atmosféru. Hra v niektorých momentoch rozosmiala i samotných aktérov. Za svoj neuveriteľný výkon si herci zaslúžili záverečný standing ovation.

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o