.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceRetro ples 2013

Krása a atraktivita plesov spočíva v ich odlišnosti od akcií a podujatí, ktorých sa mnohí z nás zúčastňujú počas celého roka. Väčšina z nich má ambíciu byť hlavne modernými, akčnými, trendovými. Výnimočnosť plesov spočíva v niečom inom - aspoň jeden večer v roku sa preniesť do úplne iného sveta.

Opäť ubehol ďalší rok a my sme sa stretli na študentskom plese, ktorý sa konal 15. februára 2013. Tohtoročný študentský ples pripravili žiaci 4.H triedy, odbor hotelová akadémia. Výzdoba sály a stolovanie, ako aj program sa niesli v štýle retro. O hudbu sa postaral DJ JAYO, o večeru a občerstvenie žiaci 4.H.

V pestrom programe vystúpili dievčatá z Uránie, ktoré nám svojím tancom pripomenuli nezabudnuteľný tanečný film Pomáda. Viki Peťková zaspievala pieseň Elvisa Presleyho, dievčatá zo 4.H si pripravili módnu prehliadku v štýle retro 60 – tych rokov, Dávid Nagy zaspieval pieseň Toma Jonesa Sex bomb, Richard Bielik nám predviedol Freestyle a dievčatá z Uránie ukončili program nezabudnuteľným rokenrolom od skupiny Beatles.

Žiaci 4.H nezabudli ani na bohatú tombolu a perfektné občerstvenie v podobe švédskych stolov. Mali sme možnosť ochutnať flambované palacinky, miešané nápoje a vynikajúce zákusky. O polnoci vyhlásili kráľovnú a kráľa plesu. Kráľovnou plesu sa stala Tatiana Havranová a kráľom plesu najmladší účastník a tanečník v histórii našich študentských plesov - Paľko Riecky.

Dobrá nálada pri štedro prestretých stoloch a na tanečnom parkete trvala až do skorých ranných hodín.

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o