.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceSeminár o zelenom čaji MATCHA

V priestoroch školskej reštaurácie Fontána sa 25. júna 2014 uskutočnil seminár o zelenom čaji Matcha. Semináru sa zúčastnili študenti zameraný na spoločné stravovanie - kuchár, čašník, hostinský a študenti hotelovej akadémie.

Čítať ďalej...

Čokoláda pre pohladenie zmyslov!

Presne taký pocit sme mali pri ochutnávaní výborných čokoládových výrobkov vo výrobnom podniku – v čokoládovni  Franz Hauswirth v Kittsee v Rakúsku. Rodinná firma Hauswirth je svojimi výrobkami známa po celej Európe, v Amerike aj v Austrálii.

Čítať ďalej...

Deň zdravia

Dňa 16.6.2014 organizovalo mesto Levice Dni zdravia. Na tejto akcii sa zúčastnili aj žiaci našej školy – študenti 1.ročníka hotelovej akadémie pod vedením Ing. Emílie Kapišinskej a majsterky OVY Ing. Adriany Šubovej.

Čítať ďalej...

Kalokagatia 2014

Dňa 10. júna 2014 sa žiaci našej školy pod vedením Mgr. Elenky Michalíkovej  zapojili do súťaže Župná kalokagatia a Mladý záchranár.  Sebastián  Flender – kapitán družstva, Júlia Budzáková,  Matej Roháč,  Roman Baranyai, Dáša Štímelová a náhradníci Kristína Paparinská, Lukáš Szép dokázali úspešne reprezentovať našu školu a svoje vedomosti, praktické zručnosti, športovú zdatnosť, kondíciu  na šiestich stanovištiach.

Čítať ďalej...

Študentská spoločnosť Royal Business získala certifikáty

   Žiaci III.KL triedy študijného odboru obchod a podnikanie: V. Danišová, A. Gönczölová, K. Kabátová, M. Marko, B. Molnárová, M. Nagyová, E. Oršulíková, S. Sumeráková, K. Tormová, Z. Tóthová, V. Š. Markotán spolu s pani profesorkou Ing. Annou Kováčovou získali certifikáty za  aktívnu prácu v študentskej spoločnosti.

Čítať ďalej...

Deň detí - maľovanie detí v škôlke

   Medzinárodný deň detí – je sviatok detí, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. Medzinárodný deň detí sa zvyčajne oslavuje 1. júna a považuje sa za najobľúbenejší deň na svete. Na Slovensku sa slávi od roku 1952. V tento deň chceme deťom urobiť radosť, tešiť sa s nimi.

Čítať ďalej...

Naša púť do redakcie MY - TÝŽDEŇ NA POHRONÍ

   Po návšteve v redakciách novín ElVéčko a ZIM sme v stredu 21. mája 2014 pokračovali v našej púti za poznaním a pristavili sme sa v redakcií MY – TÝŽDEŇ NA POHRONÍ. Tentoraz študentky I.KL triedy študijného odboru kozmetik spolu pani profesorkou Lenkou Rubinskou navštívili spomínanú redakciu v rámci predmetu Informatika.

Čítať ďalej...

Vedieť sa správne rozhodnúť

Aj v tomto školskom roku sa žiakom II.KL triedy podarilo prebojovať v rámci predmetu Etika a Podnikanie do finále súťaže „Vedieť sa správne rozhodnúť...“ Už tradične sa súťaž koná v Bratislave v priestoroch firmy Hewlett – Packard. V tomto roku bolo finále v utorok 20. mája 2014.

Čítať ďalej...

Rozlúčka s maturantmi

V známej piesni na rozlúčku sa spieva: „A už je to tu, toľko sme sa jej báli - záverečná. A už je to tu, koľko sme pred ňou stáli - záverečná.“ Áno, je to tak, prišla záverečná. Sú tu posledné slová rozlúčky, posledné stisky rúk, posledné zvonenie. Dňa 16. mája 2014 sa v Juniore konala rozlúčka so žiakmi maturitných tried.

Čítať ďalej...

Študentské voľby 2014

Aj naša škola sa zapojila so Študentských volieb do Europarlamentu. Voľby prebehli hladko na 62 zúčastnených školách vo všetkých regiónoch SR dňa 14.5.2014.

Stredoškoláci v Študentských voľbách poslali do europarlamentu kandidátov 6 strán.

Čítať ďalej...

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o