.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceTalent 2013

Dňa 5. decembra 2013 sa uskutočnila súťaž talentovaných žiakov našej školy TALENT 2013. Niesla sa  nielen v znamení spevu, tanca a hudby,  ale ukázalo sa, že mnohí vedia kresliť, maľovať, fotiť,  prípadne vynikajú v niečom inom.

V porote zasadli za pedagógov pani profesorka Irena Ničová, pani profesorka  Mgr. Anetta Foltánová a za žiakov Monika Jozeffyová z 2.N a Ján Kráľ z 1.H triedy. Spomedzi súťažiacich si svojho favorita mohli vybrať aj všetci tí, ktorí sedeli v hľadisku. To súťažné číslo, ktoré získalo najviac hlasov, zvíťazilo. U obecenstva najviac zabodovala Daniela Tóthová z 2.C triedy so svojím tancom.
Tento rok bola súťaž naozaj pestrá. Vystúpili v nej dievčatá z 5.H triedy s tancom Ilussion dance, dievčatá zo 4.KL so zaujímavým súťažným číslom, ktoré sme nazvali  POHÁRE, Adrian Benčat a Frederik Krkoš napodobňovali skupinu Krímeš, v speve si zmerali sily Viktória Danielová (1.KL), Viktória Peťková (3.E) a Dávid Nagy (2.N), s tancom sa predstavila Daniela Tóthová z 2.C triedy a na bubnoch nám zahral Frederik Pajank alias Fredy z 3.A triedy. Patrik Uhrík so svojím bratom Jánom Uhríkom predviedli karate. Dozvedeli sme sa, že Patrik bol na medzinárodnej súťaži v karate, kde získal 3. miesto.
Nádherné fotografie do súťaže priniesli Klaudia Račeková (2.H), Annamária Zimerman (1.N) a Dárius Dúchaj (3.H). Kresby, maľby a grafity  do súťaže poskytli Daniela Hanulová (5.H), Mária Riecka (3.H), Erik Farkaš (1.N) a Jakub Holka (3.C).
Sme radi, že aj tento rok sa v našej škole našli talentovaní žiaci a veríme, že na budúci rok pribudnú ďalší.

Vyhodnotenie súťaže:
Kategória – spev + tanec
1.    miesto: Ilussion dance – dievčatá z 5.H triedy
2.    miesto: Viktória Peťková – 3.E, Dávid Nagy – 2.N – spev
3.    miesto: Adrian Benčat a Frederik Krkoš – paródia  (Krímeš) – 4.KL

Kategória – kreslenie
1.    miesto: Daniela Hanulová, 5.H

Kategória – fotografia
1.    miesto: Klaudia Račeková, 2.H (fotografia)

Cena obecenstva:
Daniela Tóthová, 2.C – tanec

Súťaž organizačne zabezpečili: Mgr. Jana Hríbiková a Mgr. Anetta Foltánová. O technickú stránku sa postarali technik Peter Csákányi a žiak 2.O triedy Dominik Mráz.

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o