.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceSúťažili sme v Nitre

Dňa 24. a 25. januára 2014 sa uskutočnil 5. ročník výstavy Svadobné dni a Beauté 2014 na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Súčasťou výstavy boli ukážky svadobných šiat, doplnkov, prsteňov, tôrt aj slávnostného prestierania na svadbu.

Výstava sa začala v piatok na obed prehliadkou súťažných účesov. Na móle sa porote predstavilo vyše 50 neviest nalíčených, učesaných a oblečených v retro štýle. Súťažilo sa vo viacerých kategóriách: o najkrajší účes, celkovú vizáž a tímový svadobný účes s líčením.

Naša škola sa v rámci švajčiarsko-slovenského projektu na podporu remesiel zapojila do tímovej súťaže, v ktorej modelku pripravovali žiačky učebného odboru kaderník Simona Horváthová pod vedením pani majsterky Maľovej a študijného odboru kozmetik Dominika Siekelová pod vedením pani majsterky Hercovej.

Súťaž Naj retro nevesta organizovala agentúra Le Ren pani Renáty Lenčešovej v Nitre. Účasť na súťaži bola bohatá a súťažiaci prezentovali rôzne typy retro neviest. Súťaž hýrila nápadmi a originálnymi nevestami. Bolo sa naozaj na čo pozerať.

Naša retro čierno-biela nevesta bola upravená v štýle 40-tych rokov 20. storočia. Na súťaži sme v hodnotení tímovej práce obsadili pekné 5. miesto, za čo našim žiačkam gratulujeme.

Fotogaléria

Napísali o nás

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o