.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceVALENTINE PASSION

Študentský ples s názvom VALENTINE PASSION sa konal presne 14. februára 2014. Deň svätého Valentína sa na celom svete oslavuje ako sviatok zaľúbených. Tento deň je pomenovaný na pamiatku svätého Valentína a slávi sa už niekoľko desaťročí v rôznych kútoch sveta. V dnešnej dobe sa na Deň sv. Valentína zamilovaní obdarúvajú valentínkami a ďalšími romantickými darčekmi, aby vyjadrili hĺbku svojich ľúbostných citov.

K tomuto sviatku pripravili nádherný večer plný dobrej hudby, tanca a príjemnej atmosféry žiaci 4.H triedy, odbor hotelová akadémia. O hudbu sa postaral DJ Steven Bee, o večeru a občerstvenie žiaci  4.H.
Celým plesom nás sprevádzali Martina Héviziová a Mário Budzák.  Ples otvorili  tanečníci v štýle latinsko–amerických tancov. Po rytmických tancoch sa žiakom prihovorila pani riaditeľka Mgr. Zuzana Nemčoková, ktorá oficiálne študentský ples otvorila a všetkým prítomným zaželala príjemný večer. Dávid Nagy, žiak 2.N triedy zaspieval piesne Let her go a Love me again. O tom, že z našich žiakov vyrastajú šikovní barmani, nás presvedčilo vystúpenie žiakov hotelovej akadémie. Chlapci zo 4.H triedy Miroslav Borbuliak, Adam Šuránsky a žiak 1.H triedy Matej Libutka si pripravili vystúpenie FLAIR – hádzanie fľašami.
Na plese nechýbala ani bohatá tombola a občerstvenie v podobe švédskych stolov. Okrem toho sme mali možnosť ochutnať vynikajúce miešané nápoje, ktoré pripravovali Adam Szabó a Michal Poldia. O polnoci vyhlásili kráľovnú a kráľa plesu. Tento rok si titul kráľovnej odniesla Viktória Danišová (3.L) a jej priateľ Ervin Vámoš, ktorým zo srdca gratulujeme.
Dobrá nálada pri štedro prestretých stoloch a na tanečnom parkete trvala až do skorých ranných hodín. Už teraz sa tešíme na ďalší školský ples.

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o