.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePoznaj svoju vlasť

Dom Matice slovenskej v Leviciach organizoval dňa 23.10.2014 už 16. ročník súťaže ,,Poznaj svoju vlasť“. Zúčastnilo sa jej desať stredných škôl z okresu Levice, ktoré medzi sebou súťažili formou kvízu v troch okruhoch: slovenská príroda, slovenská história a slovenská literatúra.

 

Už tradične mala zastúpenie i naša škola, ktorú reprezentovali nasledovní  študenti: Daniela Šroufeková z V.H, Mário Budzák z V.H a Miroslava Brezinová zo IV.H.  Spoločnými silami a najmä poznatkami sa v silnej konkurencii umiestnili na veľmi peknom 2. mieste.

Kvízové otázky boli veľmi náročné, zamerané predovšetkým na dátumy, týkajúce sa osobností a udalostí, ktoré v tomto kalendárnom roku oslavujú jubileum. Mnohé mená v kvíze žiaci počuli prvýkrát. Práve preto ich strieborné umiestnenie veľmi potešilo. Sme radi, že úspešne reprezentovali našu školu.

Mgr. Denisa Tóthová

Fotogaléria

 

 

 

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o