.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceTalent 2014

   Dňa 4. decembra 2014 sa uskutočnila v Juniore  súťaž talentovaných žiakov našej školy TALENT 2014. Aj tento rok sa prihlásili do súťaže žiaci, ktorí vedia spievať, tancovať, hrať na hudobnom nástroji, fotiť, kresliť.

   Tentokrát porota vyhodnocovala najlepšie čísla v jednotlivých kategóriách. Cenu získal NAJ spev, NAJ tanec a NAJ výtvarné dielo.

   Spomedzi súťažiacich si svojho favorita mohli vybrať aj všetci tí, ktorí sedeli v hľadisku tak, že meno súťažiaceho napísali na papierik. To súťažné číslo, ktoré získalo najviac hlasov, zvíťazilo. U obecenstva najviac zabodovala tento rok IV.L trieda tanečným číslom Evolution dance. Veľký úspech tentokrát zožali aj moderátori programu – Ján Kráľ a Lukáš Matuška z II.H triedy.

   V porote zasadli za pedagógov pani profesorka Irena Ničová, pani profesorka Mgr. Anetta Foltánová a za žiakov Mária Riecka, IV.H.

Vyhodnotenie súťaže:

Naj spev
   Patrik Weiss, I. A - rap

Naj tanec
   Patrícia Kakarová, I. E

Naj výtvarné dielo
   Annamária Zimerman, II. O

Cena obecenstva:
   študenti IV. L  – tanec

Súťaž organizačne zabezpečili: Mgr. Jana Hríbiková a Mgr. Anetta Foltánová. O technickú stránku sa postaral technik Peter Csákányi a žiaci 1.N triedy Pavol Ulmer a Kristián Kotrík.

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

 

 

 

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o