.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, Levice13. komnata

     Dňa 27. 11.2014 sme sa zúčastnili na multimediálnom protidrogovom motivačnom koncerte, ktorý  mal nám, študentom ukázať nástrahy 13. komnaty, ktorá v sebe skrýva svet drog.

    Trinástou komnatou nás sprevádzala skupina AYA, ktorú možno poznáte z Erovision Contest Song 2010. Zahrali nám pár tematických piesní,  ktoré mali hĺbku, zmysel a mali nás motivovať nielen k lepším rozhodnutiam , ale niektorých z nás prinútili inak uvažovať .  

    Okrem pesničiek nás hlavný predstaviteľ skupiny Boris Lettrich pobavil svojimi zážitkami a skúsenosťami zo života. Vysvetlil nám nielen riziká, ktoré v sebe skrývajú drogy, alkohol či cigarety, ale opísal nám aj našu možnú budúcnosť, ak neprestaneme užívať látky, ktoré nás a naše telo ohrozujú.  Upozornil nás aj na to, že tým ubližujeme nielen sebe, ale aj našim blízkym. 

    Koncert bol veľmi  zaujímavý, zábavný, ale aj poučný. Odhalil nám tajomstvá, ktoré sa skrývajú  za 13. komnatou a aspoň niektorých z nás (aj keď nie všetkých), prinútil porozmýšľať nad svojimi rozhodnutiami v oblasti tejto háklivej témy.

Nataša Bôžiková

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o