.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceTvorba podnikateľského plánu - prednáška

    Po ukončení štúdia na našej škole premýšľajú absolventi, akým smerom sa bude poberať ich profesionálny život. Niektorí z nich zvažujú po určitom čase i podnikanie. Na úspešné uchytenie, presadenie sa na trhu a prevenciu proti unáhleným rozhodnutiam môže slúžiť i podnikateľský plán.

Je to dokument, ktorý zachytáva priebeh podnikania na dlhé obdobie a pri jeho tvorbe sa musia zohľadňovať riziká i príležitosti vnútorného aj vonkajšieho prostredia. Okrem toho podnikateľský plán predkladajú povinne podnikatelia, ktorí chcú získať úver z úradu práce či bankovej inštitúcie. Práve z týchto dôvodov je podnikateľský plán  jedným z povinných výstupov študentov maturitných odborov.

Pre študentov IV. L, II. O a I.N sme 12. decembra 2014  zorganizovali prednášku na tému „Tvorba podnikateľského plánu“. V tejto oblasti už od roku 2006 pôsobí pán Michal Kramár, ktorý, ako podnikateľský poradca, denne pomáha riešiť problémy súčasných podnikateľov. S našimi študentmi sa ochotne podelil o svoje poznatky pri tvorbe podnikateľských plánov na získanie podnikateľských úverov a poradil im, ako sa vyvarovať chýb, ktoré sú najčastejšou prekážkou pri ich pridelení.

Fotogaléria

 

 

 

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o