.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceBurza informácií 2015

Dňa 29.10.2015 sa v priestoroch Športovej haly v Leviciach konal 8. ročník Burzy informácií. Zúčastnilo sa jej 30 stredných škôl z celého kraja, vrátane našej.
Burzu otvorili chlapci z V.H triedy – Miroslav Borbuliak, Matej Vetor a Adam Šuranský krátkym freestylovým vystúpením. Okrem nich našu školu reprezentovali aj Bianka Chovanová zo IV.KL, odbor kozmetik, Nika Vojteková z III.D – odbor kaderník a Júlia Budzáková a Michal Fröhlich z III.H – hotelová akadémia.

Okolo nášho stánku bolo stále rušno, dievčatá mali plné ruky práce, pretože každý chcel vyzerať pekne a využili ich služby, či už vizážistické alebo kadernícke. Veľa vysvetľovali, objasňovali a rozprávali aj naši hoteláci, Julka a Miško . Svojou freestylovou show prilákali medzi seba veľa „učeniachtivých“ aj Mirko, Maťo a Adam. Venovali sa chlapcom a učili ich základy.
Chcela by som sa našim študentom poďakovať za veľmi pekné a dôstojné prezentovanie naše školy.

Zároveň Vás srdečne pozývame na Deň otvorených dverí dňa 26. novembra 2015 od 8.30 h. – Ul. Záhradná 4, Levice

 

Mgr. Blanka Chubanovová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o