.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePrezentácia našej školy na základných školách v okrese Levice

V mesiacoch február – marec sme sa podujali na „dobrodružnú výpravu“ po základných školách v našom okrese. Navštívili sme 28 ZŠ, kde sme sa stretli so žiakmi 8. a 9. ročníka. Pomáhali nám aj naši žiaci,  Michal Fröhlich z III.H a Kristínka Paparinská zo IV.KL.  Ich pohľad na život v našej škole je našim „budúcim“ žiakom bližší.

Vďaka prezentácii získali informácie o možnostiach štúdia, o mimoškolských aktivitách, o úspechoch, ktoré sme dosiahli, aj o vybavenosti našej školy. Mnohí nás totiž poznali skôr v tom „negatívnom zmysle“ a teraz svoj názor zmenili. Sme radi, že sa veľa  pýtali, zaujímali sa o rôzne odbory a mnohých, ešte nerozhodnutých žiakov sme snáď presvedčili, že sme škola, ktorá stojí za to. 

Milí naši budúci žiaci, dvere máte u nás stále otvorené.

Ďakujem všetkým kolegom, ktorí sa aktívne každoročne zapájajú do prezentácie našej školy na základných školách.

Mgr. Blanka Chubanovová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o