.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceBOYBAND

30.3.2017 sme navštívili Divadlo Nová scéna v Bratislave, kde sme mali možnosť vidieť muzikál o vzniku a živote chlapčenskej speváckej skupiny Boyband.

Na začiatku sme mali mierne obavy z dĺžky predstavenia, keďže muzikál trval 190 minút. Napokon sme však čas vôbec nevnímali, lebo dej nás celkom pohltil. Miesta na balkóne neponúkali vždy najlepší výhľad, ale nám sa páčili. Hneď prvá pesnička to odpálila a všetkých nás strhla atmosféra fantastického muzikálu.   Javisková šou plná efektov, super choreografií, známych hitov, vtipu a prekvapení. Muzikál bol bohatý na dramatické momenty a silné emócie. Množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity najpopulárnejších chlapčenských skupín na svete: Backstreet Boys, Westlife, Take That sme si naplno užili.

 Záverečným potleskom sme hercov odmenili za úžasné výkony. Napokon sme sa vymotali z davu detí k autobusu, no ešte stále nám v ušiach hrali hity. Celí natešení  a aj unavení sme sa vrátili domov. Kto nebol, môže ľutovať a určite odporúčame pozrieť si to.  

                                                                        Matúš Svitok, II.H 

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o