.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePoznaj svoju vlasť

Dňa 26. októbra 2018 organizoval Dom Matice slovenskej v Leviciach 19. ročník vedomostného kvízu pre stredné školy Poznaj svoju vlasť. Kvíz mal tri kolá - slovenská literatúra, slovenská história a slovenská príroda a študenti siedmich škôl na ne odpovedali prostredníctvom testových otázok.  Našu školu reprezentovali žiaci hotelovej akadémie – Matúš Svitok, Ivanka Popová a Mirka Martonová.

Najviac ich potrápili otázky zo slovenskej literatúry, ktoré boli zamerané najmä na roky. V silnej konkurencii získali pre našu školu prvé miesto, za čo im patrí poďakovanie.     

                                                                       Mgr. Blanka Chubanovová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o