.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceAnjelské Vianoce

Prisnil sa mi krásny sen, celkom krátko, chvíľočku len ... Týmito slovami sa začal dňa 21. decembra 2018 vianočný program s názvom ANJELSKÉ VIANOCE. Programom nás sprevádzali dvaja anjeli – Paťka Kakarová a Frederika Hubačeková. Snívali sen o zdraví, rodine, priateľstve, láske a šťastí. Týmto hodnotám bol venovaný aj program. Pieseň Sen od Barbary Haščákovej zaspievala Anička Menyheiová. Skladba storočia Angels zaznela v podaní Alžbetky Plevovej. K Vianociam patrí romantika a k romantike valčík. Krásny zamilovaný valčík zatancovali Kiko, Janko, Saška a Laura. Zdravie ako najcennejšiu hodnotu si musí každý z nás chrániť.

Deniska, Tánička, Adrika a Anička zatancovali veselý tanec na motívy piesne Biela zima s nami letí na saniach od M. Dočolomanského, ktorá nám pripomenula zimu, guľovačku a sánkovačku. Pieseň o spolupatričnosti, rodine a priateľstve Šťastné a veselé zaspievala Alžbetka Plevová. Láska nás sprevádza celým životom, túži po nej každý z nás. Tomuto nádhernému ľudskému citu bol venovaný ďalší valčík, ktorý zatancovali Saška, Kiko, Laura a Janko. Téme lásky bola venovaná aj pieseň Ešte váham, ktorú nádherne zaspievala Alžbetka. Na záver nám anjeli pripomenuli, že šťastie nemáme hľadať v materiálnych hodnotách, ale predovšetkým sami v sebe, to je odkaz anjelov. V podobnom duchu zaznela aj záverečná pieseň Anjeli lietajú nízko, ktorou sa s nami účinkujúci rozlúčili. 

Vianočnú akadémiu spolu so žiakmi školy pripravili členky MK slovenského jazyka a literatúry a spoločenskovedných predmetov Mgr. Jana Hríbiková a Mgr. Anetta Foltánová. O technické zabezpečenie a ozvučenie sa postarali Ing. Miloslav Lacko a technik Ľudovít Göbölös. Pani riaditeľka sa všetkým prihovorila a zaželala príjemné vianočné sviatky a úspešný nový rok.

 

Svet je krásne miesto, kam sme sa narodili a život je dar, preto nezabudnime na tie 

VEČNÉ hodnoty, ktoré sa nikdy nemenia.

Pohľad do očí svojich milovaných.

Úsmev, pohladenie či objatie.

To je to šťastie, ktoré hľadáme.

Je ukryté v našich srdciach.

Je ukryté v nás!

 

PRAJEME VÁM ÚSPEŠNÝ NOVÝ ROK 2019!

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

 

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o