.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceSúťaž BARISTA JUNIOR 2. ročník – školské kolo

Dňa 14.2.2019 sa v priestoroch školskej jedálne uskutočnil druhý ročník školskej súťaže v príprave kávy. Do súťaže sa mohli zapojiť všetci žiaci našej školy. Hodnotiaca komisia pracovala v zložení: Nikola Bontová žiačka IV.H, ktorá reprezentuje našu školu v baristických súťažiach, Bc.Dana Mizeráková a zástupkyňa riaditeľky školy PaedDr. Iveta Pomothyová. Súťažiacimi boli žiaci: Diana Hroncová I.H, Martina Bontová I.H, Alexandra Kráľová II.H, Diana Kováčová II.H. Žiaci v priebehu 12minút mali pripraviť2 espressá,  2 cappuccina a 2 miešané nealkoholické nápoje, ktorých súčasťou bolo espresso.

Členovia hodnotiacej komisie hodnotili techniku prípravy kávy a nápaditosť, originalitu spojenú s kreativitou miešaných nápojov. Súťaž prebiehala v duchu pokojnej  Valentínskej atmosféry. Súťažiaci svojimi výkonmi ukázali svoje zručnosti a nápaditosť.

Na 1. mieste sa umiestnila Alexandra Kráľová, 2. miesto obsadila Martina Bontová a na 3. mieste skončila Diana Kováčová. Všetci súťažiaci dostali diplom a I. miesto bolo ocenené vecnou cenou.  Srdečne im blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník. Celú súťaž pripravila a zorganizovala MOV a vedúca záujmového krúžku Barista

Bc. Dana Mizeráková

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o