.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceŠkolský ples

Tento školský rok sme sa prostredníctvom študentského plesu na chvíľu preniesli do Los Angeles na ples s názvom HOLLYWOOD NIGHT, ktorý pre nás zorganizovali žiaci IV.H triedy, odbor hotelová akadémia. Na chvíľočku sme sa mohli preniesť na miesto, o ktorom sa hovorí, že je továrňou na sny a splnia sa tam všetky želania. Preniesli sme sa spolu do Hollywoodu, na miesto plné filmových hviezd, na miesto, kde znejú melódie zo známych filmov a muzikálov.

Do tajomného sveta filmového priemyslu sme sa dostali vďaka programu, v ktorom sa stretli známe osobnosti. Na našu párty prišiel Charlie Chaplin, Marilyn Monroe, Ariana Grande, Maroon 5 a mnohí ďalší umelci filmového a hudobného priemyslu.

Príjemnú atmosféru večera spríjemnila výzdoba, ktorá sa niesla v zlatej, čiernej a bordovej farbe. Na plese nechýbal zaujímavý program, v ktorom vystúpili známi umelci, napr. Dua Lipa, Ariana Grande, Maroon 5 a ďalší. Pozreli sme si aj tanec z muzikálu Mamma mia a Hriešny tanec. Programom nás sprevádzali Jessica Kalitová a Matúš Svitok.

Na plese nechýbala tradičná tombola a udeľovanie Oskarov v kategórii „parketový lev“, „parketová levica“, kráľ plesu, kráľovná plesu a Oskara za triednictvo získala aj naša triedna profesorka PaedDr. Zlatica Cibulová.

Do tanca hral DJ Baco, ktorý urobil výbornú atmosféru, tancovali a zabávali sme sa až do skorých ranných hodín.

Už teraz sa tešíme na ples v ďalšom školskom roku.

Jana Amália Mäsiarová, IV.H

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o