.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceOZNAM

____________________________________________________________________________

Samoštúdium žiakov prostredníctvom elektronickej komunikácie počas prerušenia vyučovania bude prebiehať podľa pokynov učiteľov. Vaši učitelia Vás budú kontaktovať cez EDUPAGE, prípadne mail, posielať Vám učivo a zadávať úlohy. V prípade chýbajúceho hesla na EDUPAGE, oznámte to mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , následne Vám heslo bude poslané.
Pri príprave na maturitnú skúšku študentom odporúčame využiť testy z minulých ročníkov maturít, ktoré sú zverejnené na  internetovej stránke Núcem/Merania v časti Maturita ► Dokumenty na stiahnutie v jednotlivých školských rokoch. ( www.nucem.sk/sk/merania/narodne-merania/maturita )
Úrad verejného zdravotníctva SR rozhodol o prerušení vyučovania na základných a stredných školách až do odvolania. Písomné maturity sa v školskom roku 2019/2020 neuskutočnia! Ústne maturity by sa mali konať najskôr do dvoch týždňov od obnovenia vyučovania, najneskôr do 30. júna. Prihlášky na stredné školy je možné podať do 15. mája a k prihláške sa nebude vyžadovať potvrdenie od lekára. Prijímacie pohovory na stredné školy sa uskutočnia najneskôr do 30. júna. Podľa vývoja situácie je možné, že príde aj k ďalším zmenám. Ďalšie informácie, odporúčania a materiály pre učiteľov, rodičov aj žiakov nájdete na portáli www.ucimenadialku.sk.
____________________________________________________________________________

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o