.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceErasmus + KA229 „Rozdelení a predsa spolu“ 4. vzdelávacia aktivita v učebnom odbore kaderník

Projekt Erasmus + KA2 pod názvom „Rozdelení a predsa spolu“ je spoločným medzinárodným projektom VoŠ, SPŠ a Strednej odbornej školy remesiel a služieb v Strakoniciach, ktorá je koordinátorom projektu a  Strednej odbornej školy  služieb v Leviciach, ktorá je jediným partnerom projektu. Realizácia projektu pokračovala absolvovaním poslednej vzdelávacej aktivity C 4 v Českej republike, v Strakoniciach, v priebehu 04. 04. - 12. 04. 2022.  Na ČR odcestovalo  7 žiakov. 4 žiaci z učebného odboru kuchár, čašník servírka  I. a II. ročník , 3 žiačky učebného odboru kaderník II. a III. ročník.

Čítať ďalej...

Erasmus + KA229 „Rozdelení a predsa spolu“ 4. vzdelávacia aktivita v učebnom odbore hostinský, kuchár, čašník

Projekt Erasmus + KA2 pod názvom „Rozdelení a predsa spolu“ je spoločným medzinárodným projektom VoŠ, SPŠ a Strednej odbornej školy remesiel a služieb v Strakoniciach, ktorá je koordinátorom projektu a  Strednej odbornej školy  služieb v Leviciach, ktorá je jediným partnerom projektu. Realizácia projektu pokračovala absolvovaním poslednej vzdelávacej aktivity C 4 v Českej republike, v Strakoniciach, v priebehu 04. 04. - 12. 04. 2022.  Na ČR odcestovalo  7 žiakov. 4 žiaci z učebného odboru kuchár, čašník servírka  I. a II. ročník , 3 žiačky učebného odboru kaderník II. a III. ročník.

Čítať ďalej...

Mladý Európan 2022

Dňa 26. apríla 2022 sa žiaci hotelovej akadémie v zložení – Alexa Garaiová, Michaela Kovaľská a Daniel Turci zúčastnili 17. ročníka vedomostnej súťaže Mladý Európan. Záštitu nad súťažou prevzal podpredseda Európskej komisie pán Maroš Šefčovič. Partnerom súťaže je Úrad vlády SR. Poslaním súťaže je zvýšiť všeobecnú informovanosť študentov stredných škôl SR o EÚ. Nosnou témou boli všeobecné znalosti o histórii, geografii, osobnostiach a najvýznamnejších pamätihodnostiach EÚ. Hlavnými oblasťami pre tento rok boli - Európsky rok mládeže 2022 a programy EÚ pre mladých ľudí, priority Európskej komisie pod vedením Ursuly von der Leyen, najmä Európska zelená dohoda, Mechanizmus na podporu obnovy a odolnosti, Spoločná poľnohospodárska politika, stratégia Z farmy na stôl, Stratégia v oblasti biodiverzity a opatrenia EÚ v reakcii na koronavírus.

Čítať ďalej...

Deň narcisov 2022

Na Slovensku je veľa vzácnych zbierok. Pre ľudí s rakovinou je však zbierka narcisov tá najvzácnejšia. I preto po 2 rokoch pauzy organizuje Liga proti rakovine už 26. ročník zbierky Deň narcisov. 28. apríla ste si mohli narcis pripnúť opäť aj v uliciach. Dobrovoľné príspevky v pokladničkách dobrovoľníkov Dňa narcisov umožnia realizáciu projektov a programov Ligy proti rakovine. Tie sú zamerané predovšetkým na konkrétnu praktickú pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám na celom Slovensku.

Čítať ďalej...

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o